"זזתי" - הדרך החדשה לחפש מקומות, למצוא, ולקבל עדכונים


"זזתי" הינו מנוע חדשני ונוח המאפשר לכם למצוא מקומות בילוי ולקבל עליהם מידע בזמן אמת.
מטרתינו היא לרכז עבורכם את מקומות הבילוי, לעזור לכם לחפש, למצוא ולקבל המלצות על מקומות בילוי שונים תוך כדי התבססות על המידע העדכני ביותר שנמצא דרך הות החברתיות השונות בזמן אמת.

חיפוש מקומות בקלות

כבר לא צריך "לשבור את הראש" כדי למצוא מקומות בילוי, פשוט בוחרים את סוג המקום המועדף עליכם - את שם העיר, ואת שאר העבודה אנחנו נעשה בשבילכם.

ההעדפות שלכם חשובות

בעזרת האפשרויות הרבות באתר לסינון מקומות לפי קריטריונים שונים, ניתן לקבל המלצות מדויקות באופן נוח על מקומות שיתאימו עבורכם.

מידע עדכני ישיר

לחפש ולמצוא מקומות באופן יעיל, נוח ומהיר זה נחמד, אבל כשניתן לקרוא ולקבל מידע עדכני וישיר דרך הרשתות החברתיות השונות, חווית הגלישה באתר הופכת למיוחדת.

תמונות בזמן אמת

צפו בתמונות שמשתמשים פירסמו דרך הרשת החברתית "אינסטגרם" (Instagram) עבור מקומות וקבלו מראה ודעה ראשונית על האופי של המקום והאוכלוסייה שנמצאת בו.

הסעות למקומות

בעזרת מערכת נוחה שפיתחנו המאפשרת למשתמשים באתר זה לארגן הסעות למקומות שונים שמופיעים באתר, ניתן לארגן ולהצטרף בקלות להסעות ולהגיע למקומות בצורה מאורגנת ממקום מגוריכם.

עדכונים מכל המקומות

הדף הראשי באתר מאפשר להתעדכן בעדכונים רשמיים מדפי הפייסבוק של המקומות או לצפות בתמונות חדשות שהועלו לאינסטגרם ממשתמשים שנמצאים במקומות שמופיעים באתר.